Virgin Blue Lagoon

Opis Virgin Blue Lagoon:

Virgin Blue Lagoon to kolejny pomysł na napoje bezalkoholowe. Tym razem proponujemy drink przy użyciu słynnego syropu Blue Curacao. Syrop ten nadaje naszym napojom piękny błękitny kolor. Z tego właśnie powodu powstała nazwa Blue Lagoon, czyli w polskim języku Błękitna Laguna.

Blue Lagoon czy też Niebieska Laguna jest obok Kamikaze najbardziej rozpoznawalnym niebieskim drinkiem, również w wersji bezalkoholowej. Blue Curacao jest to odmiana słodkiego likieru pomarańczowego o niebieskiej barwie. W zależności od marki zawiera różne ilości alkoholu. W tym przypadku musimy poszukać wersji bezalkoholowej.

Drink ten swoim wyglądem przenosi nas wspomnieniami i marzeniami nad rajskie morze. Pijąc go zarówno w letnie dni jak i jesienne czy zimowe, możemy zawsze mieć odrobinę lata.

Koktajl jest bardzo orzeźwiający. Jest to połączenie smaku grejpfrutowego i ananasowego, a jego dopełnieniem jest błękitny syrop blue curacao, który nadaje piękny kolor. Drink ten jest bardzo prosty do przygotowania i potrzebujemy kilka łatwo dostępnych produktów.

Polecamy Wam również nasze inne przepisy na drinki.

Składniki:

80 ml soku grejpfrutowego
40 ml bezalkoholowego blue curacao
60 ml soku ananasowego
Plasterki pomarańczy
Kostki lodu

Opis przygotowania:

Do shakera dodajemy kilka kostek lodu. Następnie wszystkie składniki przelewamy do shakera i całość energicznie mieszamy.

Niską szklankę wypełniamy kostkami lodu. Dodajemy również plaster pomarańczy. Następnie zawartość shakera przelewamy do przygotowanej szklanki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.