Kuchnia jest sercem domu, ulubionym miejscem spotkań domowników i ich gości. W najnowszych projektach, w których kuchnia jest otwarta na salon i jadalnię, coraz istotniejsze znaczenie ma styl zaprojektowania tej strefy. Poznajcie najnowsze trendy z zakresu aranżacji wnętrzarskich w 2019 roku.

 

Trend pierwszy: głębokie odcienie kolorystyczne

W 2019 roku modne będą kuchnie utrzymane w wyrazistych barwach, przechodzących w kolejne tony. Wśród modnych kolorów będą odcienie szałwiowe, benzynowo-zielone, ale też egzotyczne zielenie przeplatane energetycznym pomarańczowym. W ekskluzywnych wnętrzach będą pojawiać się czarne eleganckie akcenty. Na drugim biegunie znalazły się ciepłe naturalne tonacje, takie jak glina, terakota, miedź i złoto. Ci, którzy zechcą uzyskać efekt rustykalny w swojej kuchni, mogą sięgnąć po akcenty w niebieskim odcieniu.

Trend drugi: materiały wykończeniowe frontów
Zamiłowanie do koloru, ale też łączenia faktur i materiałów jest wyraźnie widoczne w trendach aranżacji kuchni na 2019 rok. Zestawianie wyrafinowanego naturalnego kamienia z drewnem, betonem architektonicznym, ceramiką i szkłem staje się receptą na wspaniały kuchenny design. Projektanci bawią się frontami szafek, stosując zarówno matowe elementy wykończeniowe, jak również powierzchnie ciemne i błyszczące.

Trend trzeci: mały sprzęt AGD i elementy dekoracyjne

Utrzymane w kolorze różowego i postarzanego złota, miedzi, ale także nowoczesnej stali elementy cieszą się dużą popularnością. Wśród modnych akcentów są nowoczesne baterie zlewozmywakowe, uchwyty do szafek kuchennych, okucia i nóżki mebli. Istotnym elementem wpływającym na wystrój kuchni jest także czajnik dostosowany do indukcji elektrycznej, dostępny w sklepie https://naczynia.olkusz.pl/czajniki/czajnik-na-indukcje. Pod tym linkiem https://naczynia.olkusz.pl można znaleźć duży wybór funkcjonalnych i estetycznych naczyń, między innymi wysokiej jakości garnków, żeliwnych czajników do herbaty, ceramicznych pojemników na cukier i kawę i wiele innych. Wśród ciekawych akcesoriów kuchennych znajduje się seria czajników emaliowanych, z których część jest zdobiona tradycyjnym wzorem kwiatów, nawiązujących stylem do staropolskich kuchni tradycyjnych https://naczynia.olkusz.pl/czajniki-emaliowane. Połączenie klasycznego wzornictwa ze współczesną technologią daje funkcjonalne i wygodne rozwiązanie. Część dostępnych czajników przyciąga z kolei uwagę atrakcyjną kolorystyką, dobrze wpisującą się w nowoczesne wnętrza. Jeżeli poszukujesz czajnika dopasowanego do swojej kuchni, dobrze trafiłeś.

undefined

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Oceń przepis*
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.