Przepisy na drinki z jagermeister

Przepisy na drinki z jagermeister zasmakują wielbicielom niebanalnych smaków i aromatów, przypominających nieco te ziołowe. Jagermeister już od dawna jest jednym z najpopularniejszych likierów na całym świecie - idealnie nadaje się zarówno do picia z kieliszka, jak i doskonale wpasuje się w smaczne i co najważniejsze proste w zrobieniu drinki. Jagermeister to likier, który najlepiej smakuje schłodzony.
Jagermeister w drinkach - Jagerbomb
Jednym z najpopularniejszych i najczęściej serwowanych drinków z likierem ziołowym jest Jagerbomb (początkowo drink ten cieszył się największą popularnością w Stanach Zjednoczonych, jednak dziś chętnie pity jest w niemal każdym zakątku świata). Drink jest niezwykle prosty w sporządzeniu - wystarczy połączyć ziołowy likier Jagermeister z Red Bullem. Być może wiele osób uzna to za mieszankę wybuchową, jednak z rzeczywistości jest to smaczny, ale niezbyt mocny drink.
Jagermeister w drinkach - ciekawe rozwiązania
Jagermeister  idealnie sprawdzi się nie tylko w drinku Jagerbomb. Ten ziołowy likier doskonale smakuje również w połączeniu z sokiem pomarańczowym. W tym przypadku warto postarać się o to by był to prawdziwy sok (najlepiej świeżo wyciśnięty), a nie napój o smaku pomarańczowym (to ma bardzo duże znaczenie dla smaku drinka). Ciekawy drink można stworzyć przy połączeniu czarnej herbaty, likieru jagermeister, soku z limonki oraz syropu klonowego. Coraz popularniejszy staje się także drink powstający z połączenia ziołowego likieru z piwem imbirowym, limonką oraz ogórkiem.