Garnki. Niezbędny element wyposażenia każdej czynnej kuchni, bez którego gotowanie po prostu jest niemożliwe. Polacy słyną ze swej miłości do zup, a dobra zupa w złym garnku powstać nie może. Odpowiednie wyposażenie miejsca do gotowania to nie tylko funkcjonalne meble czy akcesoria, ale też bezpieczne dla naszego zdrowia naczynia, w których przygotujemy potrawę dla naszych klientów, rodziny czy po prostu dla siebie.

Dlatego warto zaopatrzyć się w porządne garnki. W gastronomii najbardziej doceniana jest stal nierdzewna. Łatwa do czyszczenia, dobrze rozprowadzająca ciepło w całym procesie gotowania. I co ważne, służy wiele lat.

W Internecie mnóstwo jest ofert dotyczących tego asortymentu i niewątpliwie jedną z bogatszych ofert może się poszczycić firma Revolution.

Na stronie pod adresem https://revolution.pl/garnki_i_patelnie.html znajdziemy bogaty wybór przeróżnej wielkości i przeznaczenia produktów. Oprócz zwykłych domowych gospodarstw, również mniejsze i większe firmy zajmujące się gotowaniem znajdą tu coś dla siebie.

Nie ważne czy prowadzisz catering, stołówkę szkolną, bisto szybkiej obsługi czy restaurację. Ważne, że potrzebujesz garnków, które pomogą Ci w przygotowaniu idealnej potrawy.

Revolution to sklep, który stawia na jakość. Wszystkie garnki posiadają kilkuwarstwowe dno, pokrywki do kompletu i wygodne rączki, które umożliwią przenoszenie. Dostosowane do różnych typów kuchenek sprawdzą się w każdym typie gastronomii.

Sklep posiada swoją siedzibę w Gądkach, niedaleko Poznania, jednak dzięki nowoczesnemu podejściu do klienta oferuje sprzedaż internetową. Jest przez to dostępny praktycznie dla każdego hotelu, restauracji czy gospodyni domowej.

W zależności od rodzaju potrawy oraz ilości osób, jakim ma być podana, trzeba wybrać odpowiednio wielki garnek. W ofercie Revolution znajdziemy wysokie garnki o pojemności 98 litrów, ale też takie maleństwa na zaledwie 1,4 litra. To już są rondle.

Ten najbardziej pojemny jest również największy. Garnek o wymiarach 50cm x 50cm świetnie sprawdzi się w firmie, która zajmuje się organizacją gastronomiczną wielkich imprez, jak np. wesela.

Dla przeciętnego Kowalskiego cena takiego produktu może przyprawić o zawrót głowy. Jednak w gastronomii na większą skalę jest to po prostu wygodniejsze, a zakup porządnego garnka szybko się zwróci, choćby czasem przygotowania potrawy, jeśli zmieści się ona w jednym pojemniku.

Równomierne rozprowadzanie ciepła przy niektórych potrawach jest czynnikiem kluczowym, bo danie zostało przygotowane tak, jak należy. Z drugiej strony kucharz znów zyskuje tak ważny dla niego czas, nie pilnując garnka, do którego może mieć zaufanie.

Firmy mają często taki problem, że jeśli kupują coś na potrzeby działalności i biorą fakturę, gwarancja skraca się o połowę, przeważnie do jednego roku. Kupując garnki gastronomiczne w firmie Revolution takiego zabiegu nie doświadczymy. Produkty oferowane przez sklep mają dwa lata gwarancji bez względu na to czy przy zakupie prosimy o fakturę czy tylko paragon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.